neděle 3. října 2010

Screenshoty aplikací APRSdroid a EchoLink for Android

Našel jsem chvilku a rozpohyboval jsem možnost realizovat screenshoty na mobilním OS Android. Takže jsem pořídil otisky obrazovek aplikací APRSdroid a EchoLink Android. Obě aplikace jsou každopádně veliký přínos pro tuto platformu, APRSdroid na které se neustále pracuje a EchoLink Android skvěle použitelný i na EDGE. 

APRSdroid a kombinace prvního českého APRS serveru, T2CZECH, funguje výborně a data z APRS spolehlivě doputují až do samotně aplikace, kde je jako jednotlivé pakety zobrazí.


Více obrazovek v nové fotogalerii ScreenShot!


 APRSdroid 

EchoLink for Android   

1 komentář:

  1. Ten APRSdroid umí jen funkci výpisu APRS streamu z příslušné iGate? Žádné zobrazení objektů na mapě? Odesílá to aspoň polohu do APRS z integrované GPS? Tak na AGWtracker pro Windows Mobile to teda nemá ani náhodou, ten umí monitor APRS (jako tento droid), inteligentní výpis stanic a objektů s parametry a možností filtrování včetně ikon, zasílání zpráv, odesílání pozice z interní GPS do APRS, zobrazení objektů na mapě dle výběru (mapy je možno si jednoduše vyrobit). Připojení na APRS iGate je možno samozřejmě včetně filtrů, takže si nechám zobrazit např. jen OK stream, apod.

    OdpovědětVymazat